Co jest przyczyną powstania naczyniaka wątroby?
ostatnio mialam robione usg i stwierdzono naczyniaka watroby co moze byc przyczyna jesgo powstania jest nosicielem hcv po leczeniu interferonem z rybawiryna dodatkowo stosuje antykoncepcje hormonalna co moze byc przyczyna powstania naczyniaka i czy to jest grozne

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Nie ma jednoznacznej udokumentowanej przyczyny powstawania naczyniaków. Są to zminy typu łagodnego. Wymagana jest okresowa kontrola USG. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.