Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest przyczyną silnego bólu nóg?

Witam, mam 26 lat, od bardzo długiego czasu meczy mnie ból nóg. Jest to ból, którego nie potrafię zlokalizować, czuje jakby mi mięśnie wyrywało, całe nogi mnie bolą, nie wiem o co chodzi? Ten ból pojawia się przeważnie wieczorem, ale ostatnio miałam go od rana do nocy. Czasami boli mnie jedna noga, czasami dwie. Często zdarza się, że boli mnie prawa noga i prawa ręka, takie jakby rwanie. I zauważyłam, że jak pojawia się tez ból to wydaje mi się, że mam zimną nogę, bądź rękę. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, Kasia
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

Doradzam wizytę u lekarza rodzinnego, gdyż konieczne jest doprecyzowanie informacji na temat występujących objawów oraz na temat ogólnego stanu zdrowia, jak również przeszłości medycznej. Lekarz rodzinny przeprowadzi wywiad, badanie fizykalne i zleci badania dodatkowe, na podstawie tak uzyskanych informacji postawi diagnozę lub skieruje na konsultacje specjalistyczne.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy