Co jest przyczyną ucisków w głowie?

Od tygodnia cierpie na uciski w glowie,nie jest to ból, lecz scisk w czesci skroni,z tylu na dole przy szyji i na szczycie,nie obejmuje czola,ogromne zawroty glowy,jestem caly czas zmeczona,nawet jak sie wyspie i zjem jestem tak samo padnieta. Brak apetytu,nudnosci. Zrobilam badania krwi,ths,alt,glukozy i wyszlo wszystko dobrze, mocz jest troche lzejszy od normy i skapa flora.Bralam apap i nic nie pomoglo. Z kazdym dniem coraz gorzej,otepienie,dezorienracja,brak koncentracji,problem z pamiecia

witam,

mogą to być początki przeziębienia bądź jakiś przewlekły problem z zatokami lub reakcją stresową. Opisane objawy odpowiadają kilku hipotezom i niezwykle ciężko dowieść która może być prawidłowa na odległość.
czy takie rzeczy się wcześniej pojawiały?
przy niedrożności zatok występują podobne objawy, przy zwiększonym napięciu mięśni barków i szyi także, ale także mogą być to problemy z jamą brzuszną.

polecam wykwalifikowanego specjalistę, Ja bym wybrał osteopatę

pozdrawiam
Konrad Skrzat