Co jest wskazane przy trzeszczących kolanach?

Witam .Mam 18 lat i mam problem z trzeszczącymi kolanami .Już wcześniej dużo tak miałem ale teraz jakoś bardziej to odczuwam .Gdy chodzę czuję też jakby mi cos lekko strzelało lub coś się przesówało. Proszę o pomoc .Jakieś ćwiczenia ,dieta czy cokolwiek aby to ustąpiło :)

Lek. Michał Lenard

Przydałoby się zbadanie tych kolan, sugeruję wizytę u ortopedy, który je oceni i zaproponuje właściwe postępowanie. Pozdrawiam!