Co mam myśleć o tym wyniku bety?

Witam, ostatnia miesiaczke mialam 24.02.2019, 2.04.2019 udalam sie do ginekologa i na usg nie było żadnych oznak ciąży, 18.04.2019 udalam się na badanie beta hcg jego Wynik to 34384,29. Co mam o tym myslec?

Trzeba ponownie udać się pilnie na kontrolę do ginekologa. Wysoki wynik beta-HCG świadczy o obecności ciąży. Ginekolog musi określić czy ciąża prawidłowo się rozwija (szczegółowe wykonanie USG przezwaginalnego) , czy nie ma ciąży pozamacicznej.