Co mam robić, jeśli nie czuję ruchów dziecka?

Witam obecnie jestem w 32 tygodniu ciąży i nie kiedy ruchy dziecka sa słabo wyczuwalne. Dodam że boję się ze dziecko może urodzić się chore poniewaz mam osobe niepelnosprawna w rodzinie. Proszę o jakieś rady bo zwariujej zanim urodze czy na prawdę jest się czym martwic

Lek. Michał Lenard

Jeżeli ruchy dziecka są wyczuwalne co najmniej 3 razy dziennie i raz są dobrze wyczuwalne, a innym razem słabiej, to nie ma Pani powodów do niepokoju. Pozdrawiam!