Co mam zrobić, aby utrzymać wagę i wypracować mięśnie?

Witam jestem meszczyzna mam 26 lat 178 cm wzrostu i momentalnie 72 kilo waga wzrasta.Co mam zrobic zeby utrzymac wage ale wypracowac miesnie (glownie brzuch i klatka piersiowa) dodam ze uzywam suplementow BCAA,Kreatyne i Bialko od czasu do czasu FattBurner.dodam jeszcze ze niedawno (przed miesiacem) mialem wage 65 kilo i borykalem sie z bulimia oraz teraz zaczolem sie zdrowo odrzywiac to znaczy warzywa owoce orzechy produkty pelnoziarniste ryby itd. Cwiczenia aerobowe robie 7 razy w tygodniu.

aby zbudować mięśnie potrzebna jest odpowiednia dieta dostarczająca nie tylko dużą ilość białka ale także węglowodanów, aby organizm mógł budować mięśnie!
najlepiej skontaktować się ze specjalistą, który na podstawie trybu życia, preferencji, długości treningów ustali jadłospis, pozdrawiam

http:www/akademiazz.com.pl