Co mam zrobić z problemem nieprzyjemnego zapachu ciała?

Od pewnego czasu odnoszę wrażenie iż moje ciało wytwarza bardzo nieprzyjemny zapach. Biorę prysznic 2-3 razy dziennie ale to pomaga w minimalnym stopniu. Tabletki Perspiblock również nie powodują poważnego rezultatu. Co może być przyczyną mojego problemu. Czy mogą to być antydepresanty (Coaxil, Andepin) które biorę od pewnego czasu(niecały miesiąc). Co mam zrobić ze swoim problemem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostykę