Co jest powodem nieprzyjemnego zapachu potu u 30-latka?

Nieprzyjemny zapach potu Mężczyzna, 30 lat. Mam problem z nieprzyjemnym zapachem mojego potu. Jest uciążliwy do tego stopnia, że ludzie zwracają mi czasem na niego uwagę a i mnie on przeszkadza. Po pół dnia normalnego funkcjonowania zapach jest porównywalny do tego, jakbym założył przechodzoną koszulkę. Sam zapach skóry tuż po wyjściu spod prysznica jest nieprzyjemny, choć nie tak intensywny. Nie wiem czy to kwestia higieny (biorę prysznic raz dziennie, częściej byłoby to uciążliwe) czy jakiś inny problem. Byłem z tym u lekarza rodzinnego jednak powiedział że na zapach potu on nic poradzić nie może. Czy to normalne w moim wieku (dawniej nie miałem z tym problemów)? Czy może jest oznaką jakiegoś stanu chorobowego? Jestem gotów pójść z tym do prywatnego lekarza, ale nie mam nawet pojęcia do jakiego.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u dermatologa i endokrynologa następnie odpowiednia diagnostyka być może w kierunku chorób metabolizmu