Co mam zrobić, żeby opóźnić wytrysk?

Mam pytanie na temat krzywizny penisa moj penis wyglada jak banan i bardzo szybko dochodze do wytrysku 2 razy wloze do pochwy i wytrysk co mam zrobic zeby opuznic wytrysk ?? I zadowolic dziewczynee?? Ma 19cm dlugosci i 13.5 w obwodzie

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny nie ma związku z kształtem czy rozmiarem penisa. Członek większości mężczyzn nie jest idealnie prosty.

Leczenie wytrysku przedwczesnego prowadzi lekarz seksuolog (farmakoterapia) i/ lub psycholog seksuolog (psychoterapia).

Pozdrawiam!