Co mogą oznaczać bóle podbrzusza, bolesność jajnika oraz biała wydzielina z pochwy?

Witam 20-06-2018 miałam miesace jestem regularna cykl co 28 dni kochałam się z chłopakiem kilka krotnie 26-06-2018 bez zabezpieczeń sex przerywany ale możliwy wtrysk do środka dni płodne powinnam zacząć 30-06-2018 a owulacje 4-7-2018 zwykle mam boleść jajnika przed owulacje tym razem nic nie moslam a teraz jest gesty biały śluz bez wonny i lekkie bule pod brzusza co to może oznaczać

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa.