Co mogą oznaczać bóle podbrzusza u 22-latki?

Witam od dwóch dni towarzyszy mi klubach ból w lewym podbrzuszu i koło pępka. Dodam że mam zaparcia wydaje mi się że po tabletkach które stosuje ale mimo to nie wiem skąd ten bol. Na pewno nie jest to ból owulacyjny. Proszę o pomoc czy to może być coś z jelitami? Boję się chorób typu rak..

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć