Co mogą oznaczać częste i obfite krwotoki z nosa?

Witam co mogą oznaczać częste i obfite krwotoki z nosa?mam 31 lat a krew z nosa leci prawie codziennie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Tego typu objawy mnogą występować z wielu przyczyn. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.