Co mogą oznaczać dolegliwości u 35-latka?

Witam serdecznie. Mam problem ze zdiagnozowaniem moich przypadłości. Cały czas coś mi doskwiera. W październiku 2017 trafiłem na oddział neurologiczny bo drętwiała mi lewa reka i miałem szumy uszne i pogorszenie widzenia na lewe oko. Zrobili mi MR z kontrastem głowy, EEG, Dopler tętnic szyjnych, TK głowy, krew i wszystko dobrze. Zostałem wypisany do domu. W listopadadzie 2018 miałem jeszcze robione USG ślinianek i węzłów chłonnych szyi bo bylem przeziębiony i laryngolog podejrzewał świnkę (nie chorowałem) - badania wyszły ok, nic nie wykazały niepokojącego. Mniej więcej od listopada 2017 pobolewa mnie lewe ramię, szyja z lewej strony jest bardziej czuła, a lewe oko od czasu do czasu mi doskwiera - nie boli, mam uczucie jak bym coś na tym oku miał, kawałek folii np. Byłem u okulisty, badanie dna oka - ok. Poza tym bez zmian. Laryngolog zaglądał mi do krtani kamerką - powiedział, ze mam trochę śluzu ale to może przez refluks i żeby się nie przejmować - leczę się na refluks od 10lat. Dodatkowo na nadciśnienie. Lekarz rodzinny rozkłada ręcę. Ostatnie moje wyniki morfologia z rozmazem ok, jedynie CRP (norma 0-5) ja mam 9,5. Ostatnio pobolewa mnie klatka piersiowa a środek klatki na splocie boli przy dotyku bardzo. Nurolog powiedziała mi, że to możliwe że zapalenie chrząstek międzyżebrowych żeby skonsultować z ortopedą. Miesiąc temu USG jamy brzusznej, ok.; We wrześniu 2017 RTG płuc, grudzień 2017 echo serca z konsultacją ok.Dużo tego więc reasumując na tą chwilę: Kilka razy dziennie przeszkadza mi coś w lewym oku, czasem przestaje na chwilę, później wraca, przynajmniej raz dziennie robi mi się gorąca lewa połowa twarzy, i mam uczucie czegoś pod lewą pachą (lekarz rodzinny badał mi węzły powiedział że nic nie czuje), no i bóle w klatce piersiowej pod "piersiowymi mięśniami" i na splocie w środku. A i MR kr. szyjnego robiłem też wszystko ok. Miewam też ból średnio co drugi dzień na wysokości obojczyka najczęściej lewego - kłucie jakby pod spodem i ból lewego ramienia. Wieczorami odchrząkuję sporo śluzu z krtani (stosowałem steryd do jednej dziurki nosa bo miałem zapalenie w listopadzie 2017 nie wiem czy to ma związek). Nie mam już siły "chodzic po lekarzach" widzę,że większość chce mi pomóc ale też widzę, że nie mają pomysłu co i jak. Ostatnio ludzie mówią mi, że źle wyglądam mi sie wydaję że pod tym lewym okiem co mi dokucza mam "worek" a pod prawym mniejszy ale trochę też. Paliłem, ale od 7 lat nie palę papierosów. Nie wiem co jeszcze napisać. Dziękuję za odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u okulisty i laryngologa aby określić Ew przyczyne z patologii zatok obocznych nosa itp ciężko jest bez badania coś więcej powiedzieć Ew konsultacja lekarza reumatologa