Co oznacza powiększony węzeł chłonny i bóle oka?

Dzień dobry. Przez zimę chorowałam, mam od dawna powiększony lewy węzeł chłonny, ale badania specjalistyczne nic niepokojącego nie wykazały. Ostatnio zaczęło boleć mnie też lewe ucho oraz oko (używam soczewek), czasem skroń. Dodatkowo czasem wydaje mi się, że obraz w lewym oku jest dziwny, ale jak zakrywam raz jedno, raz drugie, to okazuje się taki sam. Czuję ból czasem w uchu, a czasem w oku. Zdarza się kilka razy dziennie i trwa od kilku minut do kilku godzin. Krople na ucho nie pomagają.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę wzroku u okulisty ( tym bardziej że nosi pani soczewki,być może wada się powiększyła) uszy powinien ocenić laryngolog lub lekarz rodzinny.
Pozdrawiam