Co mogą oznaczać guzki pod pachą?

Witam. Mam 31 lat od jakiegoś czasu boli mnie lewa pierś i pachą. Ginekolog badając wyczuł guzki. Zmienił tabletki antykoncepcyjne i kazał poczekać 3 miesiące. Ale jest coraz gorzej, pierś jest widocznie większą od prawej, boli i odczuwam uczucie uklucia w sutku. W rodzinie występował rak piersi, zrobiłam marker piersiowa, wynik był dobry. Jakaś propozycja?

Lek. Michał Lenard

Jeśli objawy się nasilają proszę zwrócić się do ginekologa przed upływem wspomnianych 3 miesięcy. Pozdrawiam!