Odczuwanie grudek pod pachą

Dzień Dobry mam pytanie do Państwa ostatnio boli mnie prawa pierś wyczuwam małą grudkę bliżej pachy nie jestem pewna co to takiego a nie mam możliwości jak narazie wizyty u lekarza. Wiec moje pytanie jest takie czy w tak młodym wieku 22 lat można mnieć raka piersi czy są przypadki czy może jest to przed miesiączkowe objawy których wcześniej nie mniałam. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Młody wiek "nie chroni" przed rakiem. Wszystkie niepokojące objawy - guzki piersi / pach powinny zostać przebadane; większość z nich to łagodne zmiany, jednak wymagają kontroli.