Co mogą oznaczać małe białe nieodstające plamki na dłoniach?

co mogą oznaczać, małe białe nie odstające plamki na dłoniach na każdym prawie palcu, dodam ze na stopie mam kurzajke jeśli to kurzajki i istnieja od kilku dni czy to możliwe abym przeniosła je do narzxadow płciowych podczas kąpieli lub dotykania? proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to możliwe . Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć