Co oznaczają białe plamki na dłoniach?

Dzień Dobry, kilka lat temu na dłoniach zaczęły pojawiać mi się białe plamki. Poszedłem wtedy do dermatologa oraz naczyniowa, którzy niestety nie byli mi wstanie odpowiedzieć na pytanie od czego to ale ze to nic groźnego i mam się tym nie przejmować. Niestety po tych kilku latach plamki rozprzestrzeniły się aż do ramienia. Same plamki pojawią się gdy mam ręce na płasko lub opuszczone w dół, dodatkowo czerwienieją do tego ręce. Po uniesieniu rąk do góry, wszystko znika, mam ładną skórę bez plam w ładnym oliwkowym kolorze. Prośba o informację z czego mogą wynikać powyższe przebarwienia i czy da się to wyleczyć. Borykam się z nadciśnieniem tętniczym, cholesterolem

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl