Co mogą oznaczać mocne bóle kręgosłupa od kilku dni?

Witam,od kilku dni miewam mocne bole kregoslupa, w okolicy mostka tylko ze od str plecow, Bol nasila sie i to bardzo gdy sie nachyle, i zostane schylony na dluzsyzy czas boli jak nie wiem, tak samo gdy glowe pochyle ku dolu, bol idzie przez caly kregoslup. Dodam tez ze mam codziennie wieczorem katar ropny. co to moze byc? Nie stety troszke sie garbie. co mi moze byc?

Do pełnej konsultacji ; kontrola ogólnego stanu zdrowia, postawy kregosłupa, trybu życia etc... Kontrola też ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Istotna też ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń oddechowych, krążeniowych ?hormonalnych ? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, wada postawy ? zaburzenia snu ? Pozdrawiam i zapraszam