Czy da się jakoś wyleczyć tężyczkę?

Witam Jakiś czas temu zdjagbozowano u mnie tezyczke. Próba ischemiczna dodania. Od ponad roku przyjmuje magnez ale objawy pod postacią mrowienia okolic ust oraz oczy i skroni wciąż występują. Podczas tych objawów na twarzy miewam mimowolnie kurcze brwi lub unosze jedna z nich. Czy da się ta chorobę jakoś wyleczyć

Tężyczka, a dodatnia ?? próba tęzyczkowa , to szeroki temat...Do omówienia . Takie czasy trudne i niezdrowe ! Za dużo pracy, mierna dieta, zaburzenia hormonalne ? potem telewizja i bezruch, zmęczenie, apatia w domu; potem zaburzenia snu i spadek nastroju!!...
Konieczne krótkie przerwy na ćwiczenia, wzdychanie i "przeciąganie się" rozglądanie na boki, chociaż co pół godziny!!! Jak wzrok? wyniki badan, inne dolegliwosci ??
do interpretacji klinicznej! Do pełnej konsultacji neurologicznej, kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Pewnie napieciowe bóle głowy... Bardzo istotna ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? zaburzenia miesiączki, niedoczynność tarczycy, anemia , inne niedobory witamin, elektrolitów?? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, Jaki sen? Jak gimnastyka, sport, aktywność życiowa i zawodowa? Czy nie ma wad postawy ? Niezwykle ważna zdrowa dieta, sen, aktywność fizyczna! muzyka, czytanie. Do pełnej konsultacji ; kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Istotna też ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń oddechowych, krążeniowych ?hormonalnych ? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, wada postawy ? zaburzenia snu ? Pozdrawiam i zapraszam