Dlaczego po przebudzeniu często nie czuję swojej ręki?

Witam. Często budzę się w nocy i nie czuję swojej ręki. Jest bezwładna i z nią " walczę " . Dzieje się tak kiedy trzymam ,nieświadomie podczas snu ,rękę nad głową. Muszę przytrzymać drugą ręką tę "walczącą" puki nie zacznę czuć, że krew dopływa do niej. O czy może to świadczyć? Dodam też, że często mam zimne ręce i stopy. Kiedy czytam książkę w pozycji leżącej, bądź też dłużej mam zgięte ręce one szybko mi "mdleją". Mam problem też z zawieszeniem firanek,często muszę opuszczać ba chwilę ręce. Proszę o radę. Pozdrawiam. Jola.

Moze przejściowe odrętwienie z ucisku nerwów i naczyń kończyny górnej! Jak kręgosłupa szyjny ? Jaka praca? Niedoczynnośc tarczycy ??
Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? zaburzenia miesiączki, niedoczynność tarczycy, anemia , inne niedobory witamin, elektrolitów?? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, Jaki sen? Jak gimnastyka, sport, aktywność życiowa i zawodowa? Czy nie ma wad postawy ?
Bardzo ważny spokój, rozmowa z Lekarzem ale koniecznie też z bliskimi osobami, szukanie pomocy, relaks ale i atywność codzienna!
Niezwykle ważna zdrowa dieta, sen, aktywność fizyczna! muzyka, czytanie. Spacery z dzieckiem, na słońce! Suplementacja witaminy D i witamin B, żelaza, Na pewno będzie powoli coraz lepiej, czego Pani serdecznie życzę! Pozdrawiam i zapraszam ABC ZDROWIE
Do pełnej konsultacji neurologicznej, kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Istotna też ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, wada postawy ? zaburzenia snu ?