Czy czeka mnie operacja zatok?

Witam serdecznie od lutego walczę z zatokami. Ból głowy spuchnięte podkrążone oczy ropiejące . Nos przytkany uszy zatkane Słuch gorszy badania Przeleczina 3 tyg.antybiotykiem Lekka poprawa na tydz.czasu . Wizyta u laryngologa - wciągnięte błony uszne leczenie steryd do nosa zyrtec alergiczny i sinupret. Po miesiącu brania zero poprawy Wykonałam TK zatok prywatnie : Zatoka klinowa bezpowietrzna wypełniona masywnie pogrubiona błona ,przegroda nosowa skrzywiona , Lewostronna małżowina puszkowa Wizyta u laryngologa za 2 tyg. Czy czeka mnie operacja?? Codziennie budzę się z bólem głowy uczucie bólu pod galkami ocznymi Bo przemieszcze się już nawet na szyję zwroty głowy ..nie mogę normalnie egzystować

Bardzo istotna ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? zaburzenia miesiączki, niedoczynność tarczycy, anemia , inne niedobory witamin, elektrolitów?? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, Jaki sen? Jak gimnastyka, sport, aktywność życiowa i zawodowa? Czy nie ma wad postawy ?
Bardzo ważny spokój, rozmowa z Lekarzem ale koniecznie też z bliskimi osobami, szukanie pomocy, relaks ale i atywność codzienna!
Niezwykle ważna zdrowa dieta, sen, aktywność fizyczna! muzyka, czytanie. Spacery z dzieckiem, na słońce! Suplementacja witaminy D i witamin B, żelaza, Na pewno będzie powoli coraz lepiej, czego Pani serdecznie życzę! Pozdrawiam i zapraszam ABC ZDROWIE
Do pełnej konsultacji neurologicznej, kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Istotna też ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, wada postawy ? zaburzenia snu ?