Co mogą oznaczać siniaki na nogach i powiększone węzły chłonne?

Witam.Od dłuższego czasu na moich nogach pojawiają się plamy, nogi sa sinoczerowne, widać żyłki.Na udach mam popekane naczynka. Ostatnio jak siedziałam noga na nogę to noga zrobila mi spina, palce u stop biale.Ogólnie towarzyszy mi straszny ból nog i ledzwi.W rezonansie ledzwi wyszło mi poziome ustawienie kości krzyzowej.Od roku mam powiekszone węzły chlonne, ciągle ich przybywa.Morfologia dobra, rtg klatki czysty, jama brzuszna ok. Tylko wezly wzdluz szyi , podzuchwowe, i pachwinowe.Mam stany podgoraczkowe bez przyczyny do 37.5 . Choroby ukladowe ujemne.Co jest przyczyną moich dolegliwosci ?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy morfologia była wykonana z rozmazem ręcznym ? Sadze ze wskazne jest usg węzłów chłonnych i dalsza diagnostyka , a jakieś cechy infekcji ?