Co mogą oznaczać sny erotyczne?

Dzień dobry mam pytanie bo bardzo często mam erotyczne sny i mam polucje mimo że mam chłopaka i nie wiem czy jest to normalny objaw czy też nie, polucje często zdarzają się gdy w pomieszczeniu zmienia się w nocy temperatura z niskiej na wysoką i na odwrót

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu, że zechciał Pan podzielić się swoimi doznaniami i równocześnie gratuluję Panu samoobserwacji i uważności na siebie, na to, co u Pana i z Panem się dzieje.

Powracając do Pana pytania..., odpowiedź na sen jest odpowiedzią na Pana (domniemam miłe) doznania w czasie snu...

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz potrzebne,
irena,mielnik.madej@gmail.com