Jak radzić sobie z zaburzeniami koncentracji i uwagi?

Mój problem polega na tym że mam problem z myśleniem refleksyjnym ,planowaniem, analizą wciąż popełniam te same błędy mam wahania nastroju problemy z koncentracja . Zastanawiam się czy powodem tego może być uraz głowy którego niegdyś doświadczyłem oraz duża utrata krwi czy są to może zaburzenia psychiczne. Nie wiem czy powinien odwiedzić psychiatrę czy neurologa.

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wnioskuję, ze wskazana byłaby dla Pana konsultacja psychologiczna oraz neuropsychologiczna (kontrolna) celem oceny funkcjonowania poznawczego.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com