Gdzie udać się po pomoc, wiedząc że jest się osobą toksyczną?

Witam, gdzie udać się po pomoc wiedząc że jest się osobą toksyczną tą która niszczy związek swoimi kłótniami, zazdrością, wypominaniem itp. Od 5 lat zmagam się z nerwicą lękową z somatyzacją ale ostatnio zacząłem czytać o toksycznych związkach i czułem jakby ktoś pisał o mnie. Chcę albo się wyleczyć z tego albo szczerze powiedzieć żonie żeby ode mnie odeszła bo nie chce być dla niej ciężarem przez całe życie i miałaby być nieszcześliwa

Dzień Dobry.

Proszę dać sobie prawo do popełniania
błędów, do bycia niedoskonałym, do człowieczeństwa.

To, że Pan w ogóle pisze i że szuka informacji
to już pierwszy krok do samopomocy.
To bardzo duży krok i dlatego Panu gratuluję!
Proszę zadbać o siebie, swoje uczucia, stany,
relacje, małżeństwo. Zadbać o SIEBIE.

Proponuję Panu stałe wizyty i współpracę
z psychoterapeutą.

Wierząc w Pana możliwości i przesyłając
serdeczności,
D.Pysz-Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds

Dobry Wieczór Panu,

Z Pana relacji wnioskuję, że jest Pan świadomy, co się u Pana i z Panem dzieje, a to ważna refleksja by zadbać o siebie, sięgając po potrzebną Panu pomoc psychologiczną/psychoterapeutyczną.

Z mojej strony zachęcam Pana, by bardziej przyjaźnie Pan na siebie spoglądał...

Wspieram Pana mentalnie i życzę pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com