Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogą oznaczać te zmiany skórne na nogach i tułowiu?

Witam od dłuższego czasu na pośladkach nogach i tułowiu: plecy i ramiona wyskakują mi dziwne zmiany skórne które przypominają swoim wyglądem trądzik a później zostają po nich czerwono/ dobę plamki. Zmiany te po zdrapaniu długo się goja. Żaden lekarz nie umie mi powiedzieć co to za wysypka:( wszystko zaczęło się jak przestałam karmić dzieci, generalnie posypało mi się zdrowie i to bardzo oraz zaczęły się problemy ze skóra i bole kości, kręgosłupa, brzucha, słabości szukałam przyczyny- zrobiłam szereg badań obrazowych i laboratoryjnych i nikt nie wie co mi jest. Kto Ew jakie badanie mogło by powiedzieć co to za wysypka? Czy jakiś wymaz z tej zmiany, czy dermatolog chociaż byłam u dwóch i nie umieli się za bardzo odnieść do tej wysypki! Z góry dziękuje z poradę.
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy