Co mogą oznaczać zaburzenia widzenia u młodej matki?

Witam urodziłam 3 mc temu dziecko przez cc.Dwa razy Zdarzyły mi się dziwne sytuację kiedy wróciłam że spaceru z dzieckiem zaczęłam źle widzieć na oko jakby gwiazdki wzdłuż oka biegły trwało to 3 minuty potem i w drugim oku migotanie obrazu kątem oka nic nie widziałam i po chwili zaczęLO ciemno się robić przed oczami nie straciłam przytomnosci ale mało brakowało bo słabo się czułam potem ból głowy z drugiej strony ale taki do zniesienia zrobiłam rengen wyszło opis:w istocie obu platow czołowych w obrazach t2 i tirm obecność licznych hiperintensywnych ognisk utrwalone zmiany naczyniopochodne niedokrwienne.Zapoznałem się z opinią neurologa on odp mi że są to stare niedokrwiennie i on dokonać nie wie czemu miałam takie złe widzenie w oczach.

Moim zdaniem wymaga Pani diagnostyki na oddziale neurologicznym - proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który powinien dać skierowanie do szpitala na planową hospitalizację. Osoba w Pani wieku nie powinna mieć żadnych zmian w mózgu. Wskazane badanie Duplex tt. szyjnych, TCD, angio-MR, ECHO serca, wykluczenie PFO, boreliozy itp. Być może badanie płynu mózgowo-rdzeniowego
Pozdrawiam