Czy miałam niedokrwienie mózgu?

Witam mam 26l.i martwię się swoim stanem mc temu Zdarzyły mi się dwie sytuację w domu nagle zaczęłam w jednym oku mieć gwiazdki leciały wzdłuż oka potem migotanie w obu okach i po 2 minutach zaczal się ciemno przed oczami robić przeszło po położeniu się po jakis 1 minucie i tak dwa razy jeszcze zaczęlo się ciemno robić kątem oka nic nie widziałam później ból głowy po drugiej stronie glowy skron i jakby w obrębie oka zrobiłam rezonans wyszło stare niedokrwiennie w obu platach czołowych moje pytanie jest takie jak to możliwe że miałam niedokrwiennie muzgu w okolicy obu platach czołowych jak ja do tej pory dobrze się czułam nie miałam takich sytuacji czy możliwe jest ze rezonans coś pomylił albo lekarz który to sprawdzał bo ten rezonans bardziej pasuje mi do tych sytuacji

Opis MRI do interpretacji klinicznej. Jakie objawy, wywiad, obciążenia chorobowe, leki ???
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; ocena ogólnego stanu zdrowia i wyników badań. morfol, CRP, żelazo i inne.
Pozdrawiam