Co mogą oznaczać zawroty głowy i drętwienie kończyn?

Witam, mam pytanie odnosnie mojego problemu. Jakis czas temu (dlugi) niespodziewanie zaczęło mi sie bardzo mocno kręcić w glowie do tego stopnia ze stracilem chwilowo swiadomosc. Po tej sytuacji jakis tydzien lub dwa zaczely wystepowac u mnie objawy typu mocny bol glowy, zawroty glowy (nieprzerwanie caly czas) zaburzenia rownowagi, odretwienie jezyka (co za tym idzie chwilowe problemy z mowa), dretwienie konczyn dolnych i gornych (od mrowienia po dosc silny bol) - objawy te utrzymywaly sie u mnie okolo 2/3 tygodni. Oczywiscie zdecydowalem sie pojsc do lekarza(zrobiono mi badania krwi - wyszly w normie, badanie cisnienia- rowniez w normie), z miejsca dostalem skierowanie do neurologa u ktorego rowniez bylem(ale juz tydzien po ustąpieniu tych objawow) otrzymalem skierowanie na rezonans (badanie za 9 miesiecy) niepokojace jest dla mnie to, ze jakis czas po tej wyzycie znow mialem "dziwne" objawy podobne do tamtych lecz nie identyczne (silny bol glowy, nieprzerwane zawroty glowy, mdlosci i dretwienie konczyn), oczywiscie po jakims czasie znow to ustapilo, teraz jestem juz dlugi czas bez objawow, lecz pytanie moje brzmi czy mam sie czego obawiac?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacją , wynikami badań . Jaki ogólny stan, inne schorzenia, wyniki badan labor??
Po badaniu MRI głowy , do interpretacji klinicznej . Pozdrawiam i zapraszam