Atak zawrotów głowy, oczopląsu i wymiotów
witam 2 tyg temu przeszlam, horror.Zawroty glowy, oczoplas, wymioty. Na dyzurze neurologicznym wykonano tk glowy wszystko ok. Wykonano rowniez przeplywy tetnic szyjnych rowniez ok. proby blednikowe: optokineza obustronnie oslabiona, zaburzona plynnosc nadązania w tesvie powolnego sledzenia ( wahadla), bole glowy do chwili obecnej, dretwienie nocne calych konczyn gornych oraz dłoni, mrowienie palców w dzien i w nocy. Zawroty po incydencie sie nie powtórzyly. proze o poradę. Pozdrawiam

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
66 poziom zaufania
Witam. Opisywane przez Panią objawy są niespecyficzne i mogą wynikać z wielu przyczyn. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.