Silny ból głowy, karku i szumy w uszach oraz wynik TK z kontrastem

Witam, kilka dni temu trafiłam na SOR z ogromnym bólem głowy zlokalizowanym w prawej skroni (od momentu przebudzenia),ból powodował nudnosci, 2 dni wczesniej pobolewal mnie kark, szumy w uszach, generalnie czesto boli mnie glowa, podejrzewano bole napieciowe. zostalam a oddziale, po TK z kontrastem wyszlo: ognisko nisko hypodensyjne raczej malacyjne 6mm w prawej polk. mozdzku. Czy to cos zlego? moze mam problem z ukrwieniem, moze zrobic przeplywy?

Doppler tetnic szyjnych nie jest potrzebny na tym etapie. Proponuje wykonac mri glowy w celu uzyskania szerszych informacji o zmianie w mozdzku.