Co mogą oznaczać zawroty głowy po miesiączce?

Witam! 8 dni temu (dzień przed miesiączką) dostałam zawrotów głowy. Przez kolejne dni miesiączki (razem 6) zawroty głowy nie ustępowały. Od wczoraj miesiączki nie mam a mimo to zawroty pozostały a mam wrażenie, że nawet nasiliły. Morfologia wyszła bardzo dobrze. Czy to mogą być zaburzenia hormonalne? Dodam, że drugi raz mi się to zdarzyło i tydzień po miesiączce przeszło samo.

Witam!
Może to nie jest nic groźnego, ale trzeba problem wyjaśnić. Badanie fizykalne, łącznie z ciśnieniem krwi u lekarza pierwszego kontaktu, podstawowe badania laboratoryjne i dalsze postępowanie w zależności od uzyskanych wyników.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.