Co mogą oznaczać zawroty głowy u 30-latki?

Dzień dobry. Mój problem wygląda następująco: od dłuższego czasu, mniej więcej w tygodniowych odstępach pojawia się następujący schemat, a mianowicie czuję jak momentalnie zaczyna mi się kręcić w głowie, nagle mam takie poczucie jakby ktoś mnie mocno uderzył (jednak nie czuję bólu, tylko taki "blask"), tracę kontrolę nad ciałem, zdarzyło mi się,że kilkakrotnie upadłam, czuję też,że nie nadążam za wzrokiem..wzrok che patrzeć w inne miejsce niż ja.. itp. ..to strasznie dziwne uczucie..trwa to kilkanaście sekund..nie mam pojęcia jaki może być tego powód..bardzo proszę o radę..

Witam!
Konieczne badanie neurologiczne, podstawowe badania laboratoryjne, EEG, RM głowy, być może EEG po prowokacji wymuszoną bezsennością. Następnie analiza objawów klinicznych i badań pracownianych i w zależności od wniosków dalsze postępowanie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy są pilnym wskazaniem do osobistej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednie dla Pani decyzje diagnostyczne (kierując Panią do neurologa/laryngologa i innych specjalistów).

Z przesłaniem dla Pani tylko pomyślności i satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com