Co mogą oznaczać zielonkawe upławy u 11-latki?

U mojej 11 córki zauważyłam od 2 tygodni upławy .Na początku były wręcz zielonkawe a teraz są przezroczyste lub brązowate.Czasami w ciągu dnia kilka razy zmienia majteczki lub po nocy wstaje z plamą na piżamie.2 miesiące temu zauważyłam u niej owsiki.Córka brała i cała rodzina Vermox. Po miesiącu powtórzyła kurację .Widzę że jest przestraszona tym co się z nią dzieję .Proszę o pomoc i radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć