Co mogą oznaczać zmiany skórne w okolicach intymnych?

Na wakacjach w Tajlandii wraz z narzeczoną w miejscach intymnych pojawiły nam się dziwne zmiany skórne w postaci czerwonych swędzących plamek które aą puste w środku lecz przypominają trochę krostki. Zmiany są te w połowie penisa i jest to około 10 plamek z jednej strony lecz u partnerki pojawiło się to na wejściu do pochwy i tam bardziej przypomina to krostki. Zaczęło się od jednej bolesnej z boku pochwy. Czym to potraktować i co to może być? Na bieżąco psikamy octaniseptem lecz nie wiemy co to może być i jak się tutaj ratować

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinni Państwo zgłosić się do lekarza. Takie zmiany wymagają diagnostyki i odpowiedniego leczenia pod nadzorem lekarza. Same nie znikną.