Zmiany skórne w okolicach intymnych u 20-latka

Jestem 20-letnim mężczyzną, jakiś czas temu zauważyłem zmiany skórne w okolicach intymnych. Są nimi brązowe plamki jednak się nie rozprzestrzeniają więc nie wiem o co chodzi? Podobnie na kości ogonowej ( nie wiem czy to siniaki od ćwiczeń jakie wykonuję- 6 weidera) czy coś innego.. Uprzejmie proszę o poradę. :)
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Pieprzyki a rak skóry

Czy pieprzyki mogą przyczynić się do powstania raka skóry? Czy niepozorna brązowa plamka może stać się czerniakiem? Na ten temat wypowiada się specjalista - prof. Waldemar Placek, dermatolog.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam,
zmiany powinny zostać ocenione przez dermatologa, w zależnie od badania klinicznego i zebranego wywiadu można będzie wykluczyć choroby weneryczne, grzybicę, inne zakażenia.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Witam,
poproszę o zdjęcie na:
http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy