Zmiany skórne w okolicach intymnych

Witam, mam bardzo powazny problem z ktorym 3 lekarzy nie moglo sobie poradzic. Chodzi o zmiany skorne, wygladajace jak pryszcze w okolicach intymnych. Mozna je wycisnac, przy uzyciu duzej sily, na papierze wowczac osyaje duza plama krwi i 2 mm,twarda kuleczka o mlecznej barwie. Dostawalam lekki anytwirusowe mocne, lecz po jakims czasie to znowu wrocilo. Rozmnaza sie oczywiscoe po przez uzywanie maszynki dogolenia. Jestem pewna,ze mam to po moim bylym chlopaku. Prosze o rade..

Witam! Na wstępie muszę zaznaczyć, że trudno jest ocenić zmiany bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Jeśli jednak są oporne na leczenie warto pobrać z nich wymaz i wykonać antybiogram oraz mykogram pod kontem wrażliwości ewentualnych bakterii i grzybów na leki.