Co mogą znaczyć bóle podbrzusza i brunatna wydzielina?

Witam. Mam 35 lat i rodzilam 2 razy. Żyje w bardzo silnym stresie. Od ok 3tyg.mam bole podbrzusza jak przy okresie. Nie są silne lecz bardzo mnie martwią. W mojej rodzinie nie było nigdy żadnych nowotworów. Miesiączkę dostaje co miesiąc są czasem dość bolesne ale nie obfite. Dziś tj. 7dc po stosunku pojawiła się brunatny wydzielina. Bardzo się boję. Cierpię na nerwice i bardzo się martwię a kolejki do lekarza nawet na 27 wrzesień.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne