Co mogą znaczyć obfite miesięczki i ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym?

Od jakiegoś roku moje miesiączki są bardzo obfite. Nie mialam takich problemów wcześniej. Dodatkowo przed okresem i kilka dni po bardzo boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Czasem ból promieniuje do nogi. Co może być przyczyną?

Ważny Pacjent, jego stan fizyczny, psychiczny, obciążenia chorobowe, wyniki badan, stosowane leki etc; Pozdrawiam
Pozdrawiam