Jak leczyć ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym?

Witam serdecznie mam pytanie od 10 lat mecze się z kręgosłupem mam przepuklinę w odcinku lędźwiowym po rm neurochirurg stwierdził zabiegi ćwiczenia po dwóch latach no trzech bardzo boli w odcinku piersiowym ciężko się oddycha bolą zebra brzuch drętwieją ręce czekam na rm już 10 miesięcy nie stać mnie prywatnie następny neurochirurg Wrocław proszę ćwiczyć ludzie ja ledwo wytrzymuje ten ból co robic

Ważne objawy, stan ogólny, obciążenia chorobowe, tryb życia, gimnastyka... stan Pacjenta . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań.
Czy objawy nasilają się ? Od jak dawna? Pozdrawiam i zapraszam