Czy moje samopoczucie ma związek z tymi wynikami?

Dzień dobry, chciałabym się zapytać o wyniki ponieważ zaniepokoiły mnie różnice w poszczególnych wartościach, dodam, że mam 20 lat, czuję się od jakiegoś czasu słabsza, bardziej zmęczona, mam bóle głowy, badania wykluczyły chorobę tarczycy. Podaję wartości, w których nastąpiły zmiany: WBC-3.9 norma 4,0-10,00; %Limfocyty 59.8 norma 25-40; %Neutrofile 30.7 norma 50-70

Podane fragmenty wyników morfologii nieznaczne obniżenie krwinek białych... Do pełnej konsultacji, do interpretacji klinicznej
Ważny Pacjent, jego stan fizyczny, psychiczny, obciążenia chorobowe, wyniki badan, stosowane leki etc; Pozdrawiam