Od 4 dni odczuwam ból głowy - co robić?

Witam, od 4 dni nieustannie odczuwam kłujący punktowy ból głowy, jeden punkt wielkosci opuszka palca. Wydaje się być płytko „osadzony” jakby w skórze ale promieniuje na dużą część lewej strony głowy (gdzie on sam jest zlokalizowany) . Przy dotyku ból staje się silniejszy. Z dnia na dzień staje się coraz mocniejszy. Dodam jeszcze ze nie uderzyłam się w nic głowa, ból powstał samoistnie. Z góry dziękuje za podjęcie próby diagnozy :)

Konieczna pełna konsultacja, badanie, analiza wykonanych wyników badań Ważny Pacjent, jego stan fizyczny, psychiczny, obciążenia chorobowe, wyniki badan, stosowane leki etc; Pozdrawiam