Co mogą znaczyć sporadyczne błyski w prawym kąciku oka?

sporadyczne byski wieczorem w prawym kaciku oka,okulary minus 2 od 25 lat nosze,jestem tez wczesniakiem mam 60 lat badania nic nie wykazuja co stosowac zeby to zniklo,czy to cos powaznego,ostatnio duzo jezdze samochodem wieczorem i w nocy,blyski pokazaly sie nagłe po niedxielnej popoludniowej drzemce

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultować problem z okulistą oraz neurologiem, którzy zlecą wykonanie odpowiednich badań. Pozdrawiam!