Co mogą znaczyć takie swędzące plamki na twarzy?

Witam, Od kilku miesięcy borykam się z czerwonymi swędzącymi plamkami na twarzy.. z czasem doszła opuchlizna i strasznie wysuszona skóra w okolicach oczu oraz uporczywy świąd. Morfologia wykazała : Neutrofile 1,83 (2,00 7,00 ) oraz Monocyty 10,9 (2,0 10,0) Wizytę u dermatologa z wynikami krwi mam dopiero za 3 tygodnie, a strasznie się niepokoję, że to coś poważnego, tym bardziej, że monocyty są podwyższone. Pozdrawiam, Gosia.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl