Co mogą znaczyć takie wodniste stolce u dziecka?

Dzień dobry, córka ma trzy miesiące. Prawie od początku robi bardzo wodniste kupki ale zawsze 1, czasem ale bardzo rzadko 2 dziennie. Poza tym żadnych objawów. Radosna Wesoła, je dużo i często na piersi ( czasem co godzinę).. nie jest niespokojna, ani odwodniona. Czy to może być taki jej urok?

Witam. Kupki na piersi są bardziej wodniste niż podczas karmienia mlekiem modyfikowanym. Myślę, że bardzo prawdopodobne jest to, że taka jest uroda Pani córeczki, ale jeśli cokolwiek Panią zaniepokoi to warto udać się do pediatry.