Co mogą znaczyć te wyniki badań jajników?

Bardzo prosze o interpretacje wynikow: 1. Zwiekszony wychwyt fdg w lokalizacji lewego jajnika o niejasnym charakterze 2. Aktywnie metabolicznie ognisk litycznych w kosccu 3. Aktywnego metabolicznie patalogicznego wezla chlonnego przyaortalnego lewego.

napisane jest to dość nieskładnie i niepoprawnie. trudno mi analizować te wyniki, jeżeli stwierdzono ogniska aktywne metabolicznie w kośccu to oznacza zmiany przerzutowe guza.