Co mogą znaczyć u mnie te problemy skórne?

Dzień dobry Gdy jestem na dworze w lato powyżej ok.2h to zaczyna mnie piec skóra dłoni na łuku kciuka I palca wskazującego , skóra w tedy jest czerwona I bardzo delikatna , wydaję się gorąca I gładka , ból wydaję się taki jak by mnie paliły dłonie mam to od dziecka I w dodatku nie dawno doszło mi jeszcze do Tego pieczący nos I skóra wokół niego , Objawy takie same jak na dłoniach , niestety ale nawet w zime to mam ale 1 może 2 razy . Co to może być I jak to leczyć

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl