Co mogę pić, żeby nie rozrzedzać krwi?

Witam, Mam mięśniaka podśluzowego około 6 cm , w lutym miałam zabieg resektoskopii niewielkiej części czekam na kolejny zabieg ale najpierw trzeba zahamować całkowicie krwawienie które jest od poprzedniego zabiegu (1 luty )raz mocniejsze raz słabsze. Przyjmuję sorbifer 2 x dziennie , cyclonamine 4x dziennie , dionelle 2 x dziennie. W czwartek miałam bardzo obfite krwawienie gdzie wylądowałam w szpitalu, przyjmując mnie na oddział miałam hemoglobinę 10 na drugi dzień pobytu spadło do 7 gdzie dostałam 2 jednostki krwi i oprócz swoich wyżej wymienionych lekarstw podawano mi w kroplówce 3 x dzienie exacyl i wzrosła hemoglobina do 10. Jakie można pić soki żeby nie rozrzedzały krwi a zarazem żeby hemoglobina się podniosła? wyszłam ze szpitala i czuję się mega osłabiona co mogę zrobić żęby podnieść wyniki a żeby nie rozrzedzać krwi bo jeszcze troszkę czasami krwawi a biorę leki przeciwkrwotoczne?

Ma pani znaczną niedokrwistość. Z tego co pani pisze można wnioskować, że ta niedokrwistość jest z powodu krwawienia pooperacyjnego. Lekarzem, który powinien pani pomóc jest chirurg, który powinien zaopatrzyć tak ranę żeby nie krwawiła. Nie wykluczone, że jest to trudne, ja nie jestem chirurgiem, ale ciągłe krwawienie z rany nie jest dobre. Mam nadzieję, że chirurdzy wykluczyli u pani zaburzenia krzepnięcia. W przypadku podejrzenia takowych o radę trzeba zapytać lekarza hematologa. Ja ze swej strony mogę tylko radzić żeby nie stosować w tym okresie Aspiryny czyli kwasy acetylosalicylowego, który zmniejsza krzepliwość krwi nawet po jednej tabletce i to na ok 7 dni. Leki brane przez panią są ok. Zalecono Sorbifer czyli preparat żelaza, który jest bardzo ważny w tej sytuacji. Jeśli chodzi o dietę to zalecana jest dieta bogata w żelazo. Co do picia to nie ma jakiś specjalnych wskazań. O diecie można poczytać tutaj:https://www.mp.pl/pacjent/dieta/diety/diety_w_chorobach/123404,dieta-w-niedokrwistosci-z-niedoboru-zelaza